Sitemizde size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Detaylar için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kariyer

İnsan Kaynakları Politikamız

İnfrasis, kuruluşundan bu yana iyi yetişmiş ve mutlu insan kaynağını hedeflemiş, uyguladığı eğitim ve geliştirme çalışmalarıyla standartları zorlayan bilgi birikimi ve eşsiz saha tecrübesine sahip bir ekibe ulaşmıştır.
Üst düzey sertifikalı teknik ekibi, İnfrasis’in “sürdürülebilir akılcı çözümler” sunan bir mühendislik firması haline gelmesinde en büyük değerini oluşturmaktadır. İnfrasis bu teknik kapasitesiyle; hem ülkemizde hem de yurtdışında örnek projeler gerçekleştirmektedir.
Ekibimiz büyüyüp gelişirken temel anlayışımız; yüksek teknik bilgiye sahip, hızla adapte olup çevik inovasyon anlayışıyla çözüm üretebilen, sonuç odaklı takım aklıyla hareket eden bir ekip oluşturmaktır.
Teknik bilgiden gelen üstünlüğüyle hızlı, akılcı ve sürdürülebilir çözümler üreten böyle bir mühendislik ekibinde yer almak istiyorsanız aşağıdaki link üzerinden başvurunuzu bizimle paylaşabilirsiniz.


  Adınız
  Soyadınız
  Cep Telefonunuz
  Açıklama
  Portfolyo


  Kişisel verilerime ilişkin aydınlatma metni'ni ve haklarımı okudum, bilgilendirildim. Bu form aracılığıyla paylaştığım kişisel verilerimin işlenmesini ve amacı ile bağlantılı faaliyetlerde kullanılmasını kişisel verilerin işlenmesi açık rıza metni doğrultusunda onaylıyorum.
  Gönder