Sitemizde size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Detaylar için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda

2012 yılında kurulan İnfrasis Siber Mühendislik, bilgi kaynaklarının güvenliği, verimliliği, sürekliliği, etkin kullanımı, iyileştirilmesi ve düzenlenmesi için üst seviye hizmetler ve çözümler üreten bir mühendislik şirketidir. Ağ ve bilgi güvenliği, iş sürekliliği, sanallaştırma, ağ altyapısı ve bütünleşik veri sistemleri, felaket kurtarma merkezleri uygulamaları ve tasarımları alanlarında yüksek teknik yeterliliklere sahip kadrolarla hizmet vermekteyiz. Türkiye’de ve dünyada kurum ve şirketlere, bütüncül bir yaklaşımla, verimlilik ve performansı düşürmeden, güvenliği koruyarak, müşterinin ihtiyaçlarına özel, doğru optimizasyon algoritması ile çözüm üretiyoruz.
İnfrasis siber mühendisleri olarak, bilgi teknoloji çözümlerini global ölçekte ele alıp, güvenli bir siber ortamı, müşterilerimiz için tesis ediyoruz. Sağladığımız siber güvenli ortamı, müşterimizin kullandığı her bir servis için duyacağı ihtiyaca göre özelleştirilmesini sağlıyoruz. Bu özelleştirmenin içinde, güvenlik ilke ve uygulamaları çerçevesinde gerekli olan yapıların geliştirilmesi, siber sistemlerin fiziksel, yazılım ve insani faktörlerinin düzenlenmesi, tasarım, uygulama ve operasyonlarının yürütülmesi bulunmaktadır.