Sitemizde size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Detaylar için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

BİZ KİMİZ

Her gün en sevdiğimiz şeyi yapmak için işe geliyoruz... Üstlendiğimiz sorumluluklar doğrultusunda çözüm üretmek, müşterilerimize teknik bilginin yarattığı farkı ve başarıyı yaşatmak, değerlerimiz ışığında sürdürdüğümüz üretkenliğimizle Türkiye’ye ve dünyaya olumlu etkide bulunmak…

2012 yılında İnfrasis’i kurduğumuzda da, şu anda da var olma sebebimiz...Serdar Cihaner

1975 yılında Ankara’da doğdu. Eğitim hayatını Ankara Üniversitesi Kimya bölümünde tamamladı.

1997 yılında profesyonel çalışma hayatına başlayan Cihaner, İnfrasis’i kurana kadar, Halac Bilgi İşlem, Pleksus It, Ankara Üniversitesi, Turksat, Barikat Bilişim gibi kurumsal yapılarda birçok projede mühendis olarak görev yapmıştır.

Can Sobutay

1980 yılında Ankara’da doğdu. Eğitim hayatını Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde BahrainSchool International Baccalaureate programında ve Purdue University Computer Science bölümünde devam ettirdi.

2004 yılında profesyonel çalışma hayatına başlayan Sobutay, İnfrasis’i kurana kadar, farklı coğrafyalarda birçok kurum ve kuruluşa, teknik danışmanlık hizmeti vermiştir.